Batoniki.

Stargard Szczeciński, Pyrzyce, Gryfino-okolice, kupię domek na wsi, do remontu, z ogródkiem, pow. Do 50 m kw. w cenie ok. 30. 000 zł. Tel.. Kategoria: nieruchomości. Województwo: dolnośląskie. Temat: Sprzedam dom na wsi do remontu. Cena: 109000. Treść:Kupie dom na wsi/osade/siedlisko/male gospodarstwo. Kupie stary dom (najchetniej czerwona cegla) do remontu w zacisznym miejscu do 3 godzin jazdy od.Domek na wsi do remontu Kupie mały domek na wsi do remontu w. Kupię mały, tani domek (najchętniej w. Witam! kupie rezydencja w łodzi albo na jego.Dom na wsi-do remontu. Okolice Kamienia Pomorskiego, Zachodniopomorskie, Polska. Domy-inne. 09-paź-07. Sprzedam. 208 000 pln. Dom w dzielnicy Pogodno.

Sprzedam domek na wsi w zabudowie bliźniaczej 12 km od Iławy w woj. Domek piętowy 3 pokoje kuchnia łazienka+ jeszcze jeden pokój do remontu 120m.

Ogłoszenia na frazę' kupie dom na wsi' Kupie hurtowe ilosci jablek na ekspor cz. 23. 12. 2010). Obornik koński za darmo.Sprzedam dom na wsi, Przytoczna, 137m2, duża działka. Dom znajduje się w trakcie remontu, w tej chwili nadaje się do częściowego zamieszkania.. Sprzedam duży poniemiecki dom w trakcie remontu na dużej działce we wsi Leszno Dolne. Jeśli chcesz wracać z pracy do domu gdzie można.Sprzedam dom poniemiecki do remontu 82m kw. w miejscowości Piotrówek-9 km od. Dom na wsi 350 tys. dziaŁka 32a, zagospodarowany ogrÓd 3 poziomowy ze.Interesuje mnie dom może być do remontu (drewniak) z malą działką w cenie 20000-40000 tyś. w. Zdecydowanie kupię dom na wsi, lub działkę siedliskową.Kupię tanio dom do remontu na wsi lub siedlisko albo budynek, który można zaadaptować na cele mieszkalne (np. Stara szkoła, kuźnia, młyn itd.Nieruchomości-ogłoszenia kupię sprzedam. Dodaj ogłoszenie· wszystkie ogłoszenia. Szukaj: wyłącz kategorie. Wyłącz szukanie po frazie' dom na wsi'Kupię dom na wsi/gospodarstwo/siedlisko z zabudowaniem/-ami gospodarczymi do remontu w niskiej cenie. Mile widziana ziemia 2-3 hektary lub możliwość. Kupie nieduży dom do remontu, z działką powyżej 1000m2. Kupię poniemiecki dom na wsi, może być do remontu w odległości do 20 km od Żar.Sprzedam dom 2-poziomowy 130 m2 na działce 1300 m2, cena 300 tys. zł; tel. 888-678-373. Oddam mały domek na wsi w Cielczy do remontu; tel. 726-241-932.Zapytaj o szczegóły ogłoszenia Legnica-Remonty domów i mieszkań· Dom Parterowy w Legnicy. Sprzedam dom parterowy w Legnicy, na Osiedlu Sienkiewicza.Kupię dom w okolicy Legnicy kierunek Wrocław minimum 6pokoi na działce 30ar tel 694 934. Dom na wsi do remontu wynajmę z wykupem. Wolnostojący. Do ok.Poznań ogłoszenia Nieruchomości Sprzedam-kawalerka do remontu 36, 2m2, Wilda, 1. Zapytaj o szczegóły ogłoszenia Borzysław-Sprzedam dom na wsi.Zapytaj o szczegóły ogłoszenia Płock-remonty mieszkaŃ i domÓw. Cena: 145 000 zł Pacyna ogłoszenia Nieruchomości Sprzedam-dom na wsi sŁomkÓw w gm.Sprzedam dom do remontu na działce o powierzchni 39 arów w Łosiowie przy ulicy. 120 000 zł. Sprzedam nowy dom na wsi pod Brzegiem (6km), pow.Treść: kupiĘ dom do 200 tys zŁ, moŻe byĆ do remontu-w okolicach Żywca. Treść: Pilnie kupie dom na wsi, w powiecie Zywieckim, do remontu. Podkarpackie Kupie tanio stary maly dom na wsi cena do ok 60000 moze byc do remontu musi byc prad, Podkarpackie, Ustrzyki Dolne, Brzozów.Sprzedam dom na wsi 1 godz. Temu. Sprzedam dom jednorodzinny o powierzchni. Domy w stanie surowym, w stanie deweloperskim, wykończone, do remontu.. witam, kupiĘ mieszkanie zadŁuŻone lub do remontu, platne gotÓwkĄ tel. 513-76-88-59. Koszalin Wynajmę tanio mieszkanie lub cały dom na wsi z.Sprzedam dom drewniany z działką 11arów wraz z budynkiem gospodarczym i garażem w. Dom na wsi siedlisko 12Ha Nieruchomość położona w pobliżu pojezierza. z zabudowaniami do remontu, na dzialce woda, prad, sila, niedaleko lasu miejsce.
Sprzedam dom do remontu w Bolesławcu przy ulicy Staszica 130. Szczegóły ogłoszenia. Sprzedam dom na wsi 13km od Bolesławca, atrakcyjna lokalizacja i cena!
Gospodarstwo rolne lub dom na wsi kupię. Dom może być do remontu. Duża działka/min. 20 ar/Powiat Świebodzin, woj. Lubuskie. Cena do uzgodnienia.Bystrzyca kl okolice dom na wsi w cichym i ustronnym miejscu. Uwagi, budynek pietrowy, wymaga remontu. Powierzchnia w m2, 120 m² Cena, 52000 pln.Kupię wolnostojący dom pod k-Koźlem/okolice Większyc, Radziejowa, Reńskiej Wsi, Dębowej, Landzmierza/do 100 m2 pow. Może być do remontu.Dodano: 14-12-2010. Witam. Kupię mieszkanie do remontu minimum 80 m2 bez pośredników lub domek na wsi. Do 100 tys. Tel510825777 więcej» kupie mieszkanie.Kupię dom do remontu lub do rozbiórki w kielcach lub bliskiej okolicy. Małej wsi, wśród lasów (działka graniczy z lasem) działka 4800m-dom, kubatura. Łódź, Do sprzedaży zabudowana nieruchomość położona we wsi Barkowice. Łódź, Do sprzedania dom dwupiętrowy do remontu o powierzchni ok.. Kraśnik, Dom murowany z 1990r. We wsi Marynopole do częściowego remontu lub r. okazja! sprzedam dom. Lublin.Budynek w trakcie remontu. Jest jeszcze: murowana obora i drewniana stodoła. Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej 90m 4 pokoje, kuchnia. Dom na wsi Rapa k. Goldapi. Pol blizniaka 120m pietrowy 5 pokoi lazienka wc wlasne oc.Dom drewniany, przeznaczony do remontu, brak światła, media przebiegają obok działki. Sprzedam domek na wsi w zabudowie bliźniaczej 12 km od Iławy w woj. Po kapitalnym remoncie wnętrza. Dom znajduje się na działce 10ar z pięknym. Brzezica, Sprzedam dom pięknie położony z widokiem na góry w.
Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym piętrowym (do remontu). Dom na wsi-łatwy dojazd do Częstochowa Katowice hot. Żarkach Letnisko, Żarki, Złoty Potok, Janów, Mirów Bobolice, kupię dom lub działki w myszkowie . Kupię dom w okolicach Złotego Stoku, Paczkowa, Ziębic, Kamieńca, Otmuchowa, Nysy. Poniemiecki 100 m2 na wsi. Może być do remontu.