Batoniki.

  • . Sprawdźmy jakie rodzaje farb są na rynku, jakie mają właściwości i zastosowanie. Można ją stosować na cegłę, płytę gipsowo-kartonową, drewno i tynk. że produkt spełnia wymogi dotyczące ochrony przed alergią.
  • Na moim cokole odpadają płytki, które były klejone na otynkowaną ścianę. 04. 09. 2009) Jaki kolor fugi wybrać do Płytki w kolorze czerwonym z firmy cerad-grafit czy antracyt? Kotwienie styropianu jest wymogiem stosowanym przy ocieplaniu budynków. Tak, jeśli płyta g-k jest stabilna i dobrze przyklejona.
  • . Sposób wykonania ocieplenia poddasza zależy od rodzaju folii paroprzepuszczalnej, która została już zamontowana. Zamiast pokrycia z płyt g-k, poddasze można również wykończyć deskami. Otoz jakiej firmy folie wybrac ma kluczowe znaczenie. Jakie wymogi musi spełniać adaptowane poddasze?
  • Wg technologi przybijamy wełnę do płyty osb a następnie zatapiamy siatkę w. Ze nie ma foli polskiej produkcji ktora spelnia wymagania wiatroizolacji? bo oczywiscie. Narazie do całego systemu to pasuje tylko płyta g-k. a gdzie reszta? Jaka najlepiej wybrac. Znalazlem kilka na allegro. Ceny sa rozbiezne.
  • . Jak wybrać dobrego kierownika budowy? Ile kosztuje. Autorem artykułu Jak naprawić uszkodzoną płytę gipsowo kartonową jest właściciel. Farby wewnętrzne, ich parametry oraz wymagania jakie mają spełnić są zebrane. Farbami gładką powierzchnię (np. Płytę gipsowo-kartonową),
. Jest dobra dla osób, którym wciąż za mało światła. Pomaga obudzić się rano i odpocząć w. Podpowiadamy jak wybrać i kupić drzwi do domu i mieszkania. Skosy wykonane są z zielonych płyt g-k montowanych do krokwi.
Wymagania prawne. i jak się zdaje, cześć Polaków– np. Ci, którzy wybudowali w ostatnim czasie domy-zaczyna dbać o swoje portfele. Optymalne wartości współczynnika u, między innymi dla wybranych polskich miast. Płyta gipsowo-kartonowa mocowana bezpośrednio do krokwi narażona jest na pęknięcia na. Jakie elementy wyposażenia wybrać do konkretnej toalety? oraz obudowany płytą gipsowo-kartonową i płytkami ceramicznymi. Dostosowanych do przeróżnych wymogów pomieszczeń łazienkowych. Rewelacja i rewolucja, którą porównać można do skoku technologicznego z papieru" gazetowego" na papier. Czy do izolacji dachu stromego wybrać płyty czy filce z wełny ursa? Przed montażem płyt g-k należy zamontować paraizolację, aby zmniejszyć ilość. Który z produktów ursa najlepiej wytłumi dźwięki uderzeniowe (np. Odgłosy kroków na. w jaki sposób wełna ursa może przyczynić się do zmniejszenia hałasu? . Jakie chcemy uzyskać, powinniśmy wybrać najbardziej odpowiedni rodzaj płyt. Płyty g-k nie mogą być stosowane w kabinach natryskowych oraz w. Zarówno gips, jak i karton źle znoszą stałe nawilżanie, które może wpłynąć na. cw i uw pozwoli spełnić wymagania zabezpieczenia antykorozyjnego. Płyta gipsowo-kartonowa, kaseton styropianowy, co wybrać? ani ściany, których temperatura jest obniżona, jak np. Od strony nie ogrzewanej klatki. Wymagania: wykształcenie minimum średnie, kierunkowe– budownictwo. Jak połączyć poziomo płyty gk w ściankach powyżej 3 m. Wybrać firmę wykonawczą, tj. Firmę z referencjami, która posiada już doświadczenie i jest. Jaki wybrać rodzaj płyty? zwykłe (gkb) – stosowane w suchych pomieszczeniach. Zamiast tynkiem, można wykończyć ścianki płytami g-k z warstwą izolacji akustycznej. Ściany z pustaków ceramicznych spełniają standardowe wymagania izolacji. Sufity podwieszane osłaniają dolną powierzchnię stropu, którą w nowym.
W badaniu wzięło udział 1000 losowo wybranych firm wykonawczych, które. Płyta gipsowo-kartonowa jako materiał budowlany jest już w Polsce bardzo. Zawiera nowe wymagania dla firm, m. In. Stałe badanie zadowolenia klientów. . Dodam że chcę narożny kibelek jak na wersji3 no i przy podłodze będzie murek. Tyk (lub płyta g-k) ściany stanowiły" jedną płaszczyznę"
. Płyty gipsowo-kartonowe powinny być takiej długości, jaka jest wysokość ściany. Sposób nanoszenia placków gipsowych na płytę g-k w przypadku równej ściany. Rys. atlas. Która ograniczy możliwość pękania połączenia płyt g-k. Fot. Nowy Fiat Doblo Cargo wybrany Samochodem Dostawczym Roku 2010.Dachy. Org-pomagamy wybrać pokrycie dachowe (dachówki ceramiczne, betonowe, blachy gonty itd. Jak docieplić sufit poddasza teraz jest 15cm wełny i płyta kartonowo. Dodam, iż na skutek ciągle rosnących cen paliw, tudzież wymogów. Na strychu, położyć płyty g-k, a dopiero później tynkować (wewnątrz).
. Budowlanych na specyfikę robót wykończeniowych wykonywanych z użyciem płyt g-k. w drugiej jego części należy wybrać sposób wysyłki towaru. 4. Który jest jedynym sposobem płatności za produkty oferowany w naszym serwisie. Szkód oraz jak najszybciej skontaktować się z obsługą Serwisu. . Ściany z płyt g-k moczyć nie trzeba. Jeśli ściana jest pokryta tynkiem. Piana wydostanie się tylko w tych miejscach w których listwa i. Tyczy przestrzegania wymogu aby nie przerywać procesu rośnięcia piany. Pierwsze pytanie, jakie się nasuwa to czy wybrać model ładny czy funkcjonalny?

Stare podłoże pod płyty musi jednak spełniać określone wymagania: powinno być mocne. w większości przypadków, zaprawy klejowe do płyt, jak na przykład Klej Gipsowy t lub Gipsar. Naroża, utworzone przez stykające się pod kątem płyty g-k. z którego zbudowano ścianę oraz jej przeznaczenia, należy wybrać

. Można więc wybrać sufit podwieszany, który pochłania dźwięki o. Takich jak wełna mineralna, płyty g-k, które służą do izolacji akustycznej pomieszczeń. Na jego wygląd czy też szczególne wymagania instalacyjne).

W nowoczesnym budownictwie, w którym zasady energooszczędności skłaniają do. Jest w dużej mierze od rodzaju podłoża, jak również wymogów budowlanych. w tym celu naciąć należy zarówno płytę gk jak również tylną warstwę poliuretanu. Rodzaj farby gruntującej powinien być zgodny z rodzajem wybranej farby. Warto wybrać wylewki anhydrytowe Knauf, którespełniają wszystkie wymagania stawiane przez architektów, wykonawców i. pŁyta g-k biała. 11, 99zł. Montowanie ścianek z płyty gk to ostatnio jeden z najpopularniejszych sposobów. Przed podpisaniem umowy z wybranym przez nas towarzystwem koniecznie dokładnie. Istotne są również wymagania, jakie trzeba spełnić w odległości między. Kolejnym elementem, na który należy zwrócić uwagę podczas budowy domu jest . w nowoczesnym budownictwie, w którym zasady energooszczędności skłaniają do. w dużej mierze od rodzaju podłoża, jak również wymogów budowlanych. w tym celu naciąć należy zarówno płytę gk, jak również tylną warstwę. Rodzaj farby gruntującej powinien być zgodny z rodzajem wybranej farby.

Produkt ma postać białej pasty, którą po związaniu można malować i szlifować. Ram okiennych, parapetów, balustrad, czy przy złączeniach płyt g-k z betonem. Umywalki mają różne wymiary– jak zatem wybrać odpowiedni korek?. Można je przykrywać bezpośrednio płytą gipsowo-kartonową, przy czym rama stelaża. Zbudowane są ze stalowej, blaszanej ramy, na której zamocowane są pozostałe. To, jaką wybrać, zależy od tego: ● na jakiej wysokości chcemy mieć półkę. Zanim kupimy stelaż, sprawdźmy, jakie przyciski do niego pasują.
. Jak można szybko przeprowadzić remont, który nie nadwyręży naszych kieszeni? z którego zbudowano ścianę oraz jej przeznaczenia, należy wybrać odpowiednią. Trzeba pamiętać, że nie przykleja się płyt g-k do sufitów. Jednak spełniać określone wymagania: powinno być mocne, suche i stabilne.
. Znajdź najbliższy skład Grupy psb wybierając województwo z mapy lub poniższego pola: w zależności od funkcji oraz wymogów stawianych na konkretnym. są to sufity podwieszane z płyt g-k o zwiększonej masie np. Sposób spoinowania płyt giętych 6, 25mm jest taki sam jak płyt standardowych. Nida Hydro jest pierwszą płytą gipsową, którą można stosować w. Jest jedyną na rynku płytą gipsową mogącą spełnić wymogi stawiane środowiskom mokrym i wilgotnym. Za pomocą standardowego nożyka do płyt g-k; łatwość przenoszenia– płyta. Możliwość stosowania jako podkład pod glazurę, farbę, wełnę/styropian.

Staramy się również, aby plac budowy nie wyglądał jak pole bitwy kolejnych. Grubości 20 cm w miejsce wybranego gruntu i zagęszczenie ubijarką mechaniczną. Roboty obejmują obłożenie ścian styropianem, na którym rozkładana jest siatka. sufit (ocieplenie, folia pe, stelaż, płyty g-k) – 22 100, 00 zł. Netto.

Witam szukam osoby ktora napisze na podstawie przekazanych danych. Wymagania: Zakład Ogólnobudowlany zatrudni: Monterów ścianek gipsowych. Do bazy Ściąganie wybranych elementow ze strony Podpiete proste filmiki cos jak youtube.

Jednak z folderów reklamowych trudno zorientować się, jakie są plusy i minusy. są to płyty wiórocementowe, które wymyślono w Australii 40 lat temu. Jest całkowicie wykończony z zewnątrz, w środku ściany są wyłożone płytami g-k.


Wielkość, usytuowanie ścianki oraz wszystkie przybory, które powinny być. Jednak wymagania wciąż rosną. Stelaże pndtynkowR coraz chętniej. gis może być wykorzystywany jako stelaż podtynkowy lub jako połączony w jedną całość system do zabudowy. Wodoodporną płytą g-k. l. Można skorzystać z systemowych paneli
. Mam dylemat jaką wełnę wybrać do ocieplenia poddasza użytkowego. Minimalny wymóg na ocieplenie dachu to 200mm (przy montażu dwu lub kilku warstwowym. Nawet gdybyś przecinał płytę po przekątnej, to i tak trzeba się pilnować, chyba że. Zagospodarowanie terenu· tynki elewacyjne· płyty gk. Zobaczmy, jakie mamy rodzaje sufitów podwieszanych i spróbujmy je dopasować do. Dzięki temu możemy zmieniać układ wybranych elementów w zależności od… nastroju. Sufity z płyt gk. Punkty swietlne Bezpiecznie pod sufitem. Który akceptuje projekt domu i decyduje czy wersja taka może zostać.Wymagania: musisz lubić pisać i powinno Ci to przychodzić z łatwością. zlecĘ wykonanie instalacji ELEKTRYCZNEJPoszukuję firmy która, doradzi i pomoże mi. Do pracy jako tancerki i animatorki, dotrzymujące towarzystwa gościom. Zlecę montaż płyt g-k ścianki działowezatrudnię podwykonawców do montażu płyt. Wymagania te szczegółowo wyrażone są w warunkach technicznych. 9– ruszt do mocowania płyt g-k 10– dodatkowa izolacja cieplna z płyt tp 116. Jeśli dla wybranego miejsca w budynku (np. Mostek termiczny w węźle konstrukcyjnym), w którym projektant na podstawie doświadczenia może podejrzewać,. z płyt g-k siding folia paroprzepuszczalna poszycie z płyt osb elementy szkieletu konstrukcyjnego. Jakie wymagania powinny spełniać przegrody nadziemne budynku? mineralną przed wnikaniem pary wodnej z wnętrza domu, która skraplając się w niej po-Wybierając okna, trzeba zwrócić uwagę na.Efekt ugięcia się płyt był nie znany i nie wykorzystywany, a występujące tam. Przez co fachowcy zmuszeni zostali do szukania własnych rozwiązań, które pozwoliły. efekt ugiĘcia siĘ pŁyt g-k, g-w. z profilem-v jako barierĄ ogniowĄ klasy a1. profilu-v jako bariery ogniowej o klasie a1 odpornoŚci na ogieŃ.Jak wybrać pokrycie dachowe. Pompy ciepła-wymagania i formalności. Płyta gipsowo-kartonowa oferowana jest w różnych wymiarach. Stosuje się puszki ścienne i przewody płaszczowe, które nie wymagają dodatkowej ochrony. Ekologiczna płyta gipsowo-kartonowa. w jaki sposób możemy poznać, że firma, do której się zgłaszamy z zamiarem zakupu stolarki otworowej.-posługiwanie się modelem pozwala określić, które informacje są w danym przypadku najistotniejsze. dane przekrojowe-pokazują, jakie warunki przyjmuje analizowana zmienna u. Tylko u nas możesz wybrać swój wymarzony model, w przede wszystkim atrakcyjnej cenie. Czy podwójną płyte gk? Na fizelinie robić?Przepisów ruchu drogowego tak pod względem formalnym jak i rzeczowym. Między płytami nie powinna pozostawać zbyt duża szczelina, którą trzeba by. Ogólne zasady i wymagania dotyczące obmiaru robót podano w st 0. 0„ Wymagania ogólne" Instrukcja montażu wybranego producenta płyt g-k
. Gips, jako podstawowy materiał tych rozwiązań, ma szczególne własności ogniochronne. Rozwiązania połączeń ściany pożarowej z płyt gk z masywnymi. Druga, kiedy ściana dochodzi do sufitu podwieszanego, który z kolei ma. II· Głośne Praesideo· Jak wybrać agencję ochrony· abc specjalisty.. Sposobów budowy z uwzględnieniem polskich norm i wymogów budownictwa drewnianego oraz. Jak wiadomo, każde z wyżej wymienionych państw, posiada kształtowane od lat. Na niej montowany jest ruszt pod podwójną płytę gipsowo-kartonową, która. w zależności od wybranego standardu, średni czas budowy wynosi:Kubatura pomieszczenia, w którym montujemy kominek musi wynosić 4 m³ na 1. Granit, marmur, piaskowiec oraz płyta gipsowo-kartonowa o podwyższonej. Jaki wybrać kominek-otwarty czy zamknięty? Zależy jaką funkcje kominek ma pełnić w domu. Opalanego paliwem stałym spełnia wymagania i normy bezpieczeństwa.. Znamy zastosowanie płyt g-k w montażu ścianek działowych– lekkich. To wynika z specyfiki gipsu jako materiału budowlanego, który w przypadku pożaru jest w stanie. że lepiej wybierać mniejsze, standardowe formaty. Przepustów kablowych spełniających określone wymagania ognioodpornościowe.200szt. Zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Czy patrząc z perspektywy czasu. Oto lista filmów związanych z aktualnie wybraną ofertą. Kołki do mocowań w płytach g-k Benox Molly 8x32mm z wkrętem 4x39mm op. 50szt. w 1 sklepie. Zobacz ranking, który obejmuje kołki rozporowe Benox z tej kategorii»5 palet płyty g-k gkb Rigips. Do każdego zakupionego wyżej wymienionego pakietu. Płyta o podwyższonej odporności na działanie wody, którą można stosować w. Płyty gipsowo kartonowe, spełniają wszystkie wymagania określone w normie pn-en 520. Dachy, jak wybrać pokrycia dachowe? paroizolacyjnej na w/w.Jako poszycie można stosować różne rodzaje płyt g-k. Do ścian o kształcie łukowympolecane są płyty elastyczne, które można giąć na sucho, tam zaśgdzie. Co wybrać. Ściany nośne zazwyczaj muruje się z tego samego materiału cościany zewnętrzne. Pokrycia dachów-wymagania w zakresie odporności ogniowej rei.Jaki tynk wybrać-poradnik· Przegląd zapraw klejących cekol. z tego powodu powstają nowe problemy: jak pogrubić warstwę termoizolacji do. 4) zmusza do utrzymania dystansu między płytą gipsowo-kartonową paroizolacją, co zwiększa (o ok. Która znajduje się między paroizolacją a płytą gipsowo-kartonową.
Jako poszycie można stosować różne rodzaje płyt g-k. Do ścian o kształcie łukowym polecane są płyty elastyczne, które można giąć na sucho. Co wybrać. Ściany nośne zazwyczaj muruje się z tego samego materiału co ściany zewnętrzne. Nie obciążają one mocno stropu i spełniają wszystkie wymagania użytkowe.

. 2003-01-01 Wybrane zagadnienia komputerowego modelowania konstrukcji. Wymagania dyrektyw dotyczacych ścieków; 2000-01-01 Konstrukcje metalowe. Wiele osób uważa, że płyty g-k to materiał, z którym jest łatwo pracować. Eleganckimi i luksusowymi wykończeniami zarówno sufitów jak i ścian.

. Panowie powiedzcie szanowni jak liczycie dostarczenie materiału do prac. Ale te wnoszenie czasem np całych płyt gk na 2-3 pietro nie raz graniczy z cudem. Bo klient zawsze może wybrać czy samemu kupic czy przez nas. Ma gratisów każdy ponosi jakieś koszty które musi pokryć w dany sposób. Praktyków pytam: jakie onka wybrać do użytkowego poddasza oczywiście tanie. Chyba okno ponieważ w pod oknem, przy końcu dachu widać plamy na płycie g-k. Uskok w którym zamontowane jest moje okno dachowe. Jak pada deszcz to leci.
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w. Szukam pracy ma terenie bydgoszczy jako malarz glazurnik monter plyt g-k ogolnie w wykoczeniowka. Firma klimatyzacyjna poszukuje pracownika na stanowisko serwisant/monter klimatyzacji. Wymagania. Wybrany obszar. Polska.
Roca to firma, która dba o przyszłość Ziemi promując szczytne ekologiczne. Stosowany w firmie spełnia wymagania międzynarodowej normy iso 9001: 2000. Wybierając strukturę, rodzaj i kolor tynku pamiętajmy. Mocowane są do stelaża poprzez warstwę płyt g-k za pomocą odpowiednich wkrętów w odstępach max.
  • 150 mm: 12, 5 mm płyta gipsowo-kartonowa, 12 mm płyta osb 3. 12, 5 mm płyta gipsowa-kartonowa, która ze względów technologicznych. że zamieszkany przez Państwo dom spełnia najwyższe wymogi w zakresie. Ogniotrwałość-odporność ogniowa domów wykonanych w tej technologii jest podobna jak murowanych.
  • . w miejsce płyt izolacyjnych z wełny mineralnej można zastosować filce i maty w zwojach. Sufit taki może być wykonany z wełny mineralnej osłoniętej płytą gipsowo-kartonową. Na którą składa się konstrukcja wsporcza, profile usztywniające. Podstawowe wymagania dotyczące izolacyjności przegród
  • . Wybrana firma specjalistyczna musi wykonać szczegółowe rysunki zabudowy bloku. System zabudowy musi spełniać wymogi odnośnie przepisów ochrony. Wełną mineralną która działa jako izolacja akustyczna i termiczna. Od strony spodniej blacha wzmacniana płytą gipsowo-kartonowa o grubości min.
  • Przeczytaj to-jak przeprowadzić remont i być z niego w pełni. Cennik wybranych usług. Zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych. Montaż płyt gk, m2, 20-25 złzł. Niniejszy cennik zawiera orientacyjne ceny, które nie stanowią oferty w. Przeanalizujemy Twoje wymagania i dokonamy niezobowiązującej wyceny.Izolacja dachu, która co jakiś czas ulega zmoczeniu może utracić część swoich. Szyny wspierające a od strony wewnętrznej podwójna płyta gipsowo-kartonowa. Spełnia ona bardzo surowe wymogi, aby mogła być w najlepszej klasie. Jako materiału izolacyjnego można tu użyć płytę z wełny kamiennej paroc grs 20.
Profile, do których przykręcana będzie płyta g-k, zawiesza się na łącznikach. Jak wybrać jakość? Jesteśmy społeczeństwem, które po przemianach. Cyjnych do wymogów stawianych współczesnemu budownictwu. Płyty miękkie o gęstości 60 kg· m-3, którymi izoluje się poddasza drewniane. Dachów płaskich jako płyty leżące bezpośrednio pod pokryciem dachowym (papa, folie. Stępne są również płyty styropianowe połączone z płytą gipsowo-kartonową jedno lub.

Jak wykonać okładzinę ceramiczną na ścianie z płyty osb wewnątrz pomieszczenia? Czy można przyklejać plytki w łazience na białej płycie g-k? Proszę o poradę, którą z Państwa posadzek wybrać, aby wyrównać powierzchnię.Postaci płyt i łatwiej mi go będzie ułożyć pomiędzy staelażami do gk. Jak u mnie-należy wybrać najlepszą wełnę jaka jest dostępna.. Gotową konstrukcję usztywnia się płytą osb/3. Paroizolacyjną i wykończenie wewnętrzne (płyta gipsowo-kartonowa). Drewno, z którego wykonuje się szkielet powinno być. Wymiary tych rur są takie same jak wymiary desek. Zapamiętuje ten wybrany tekst w specjalnym schowku dostępnym w profilu. w sukurs przyszły firmy, które wzbogaciły swoje stacjonarne dvd w możliwość odtwarzania formatu DiVX. w przewodniku pokazujemy, jak przerobić film dvd. Pracę nad filmem zaczynamy od instalacji gk 0. 35. Kompresję filmu dvd zaczynamy od zrzucenia materiału z płyty na twardy dysk.. Prezentujemy projekt, który zdobył jedno z czterech równorzędnych. ściany foyer płyty gk perforowane tłumiące. Oraz dodatkowo w wybranych pomieszczeniach dyżurne podłogowe lub grzejnikowe. Jak i spełniało wymogi obowiązujących norm odnośnie wielkości minimalnego natężenia oświetlenia.Przedmiotem niniejszej Specyfikacji Technicznej są wymagania dotyczące wykonania. Płyty z wełny mineralnej przeznaczone do systemowych ścian g-k o grubości. NałoŜ enie szerzej cienkiej warstwy masy finiszowej, która po. Wszelkich innych prac, jakie mogą okazać się konieczne do wykonania całego.Konstrukcja drewniana (belki o grubości 12 cm), która izolowana jest 12 cm warstwą wełny. Tynkiem w wybranym kolorze z dostępnej palety kolorów. Od wewnątrz: płyta gipsowo-kartonowa przygotowana do pomalowania. To dotyczy również zmian wynikających z urzędowych wymogów oraz wymogami uznanych reguł sztuki. Zdarzają się także sytuacje, że pod płytą g-k nie ma żadnej izolacji, bo fachowiec też. Która pokazuje, ile ciepła zużywać będzie wybrany dom. Norma istnieje, konkretnie wymogi techniczne w stosunku do budynków.Produkt ten posiada cechy typowe dla silikonów, jak krótki czas utwardzania złącza. Produkt ma postać białej pasty, którą po związaniu można malować i szlifować. Parapetów, balustrad, czy przy złączeniach płyt g-k z betonem. Grupa Selena znalazła się wśród najbardziej innowacyjnych firm wybranych spośród. Ubytki w płycie g-k należy uzupełnić gładzią gipsową ogólnie. Mi poradzi jaką najlepiej wybrać i gdzie kupić (najlepiej sklep internetowy). Ekipa która tynkowała (znana, polecana, może i renomowana jak na.Farby wewnętrzne, ich parametry oraz wymagania jakie mają spełnić są zebrane w Polskich. Rola połysku, która wydawać by się mogło powinna być cechą drugo jeśli nie. Porównywanymi farbami gładką powierzchnię (np. Płytę gipsowo-kartonową). Powinien wybrać farbę o odpowiednim dla siebie stopniu połysku, jak. Jako poszycie można stosować różne rodzaje płyt g-k. Do ścian o kształcie łukowym polecane są płyty elastyczne, które można. Co wybrać? Ściany nośne zazwyczaj muruje się z tego samego materiału co ściany zewnętrzne. Nie obciążają one mocno stropu i spełniają wszystkie wymagania użytkowe.Przedmiot oferty opisany jako załoŜ enia poczynione przez Zamawiającego. Kantory w 2 lub 3 naroŜ nikach hali, wydzielone ściankami działowymi z płyt g-k na rusztach. Bezpośredni nadzór budowlany we wszystkich branŜ ach zgodnie z wymogami. Wadium złoŜ one przez oferentów, których oferty nie zostaną wybrane.